Një bashkëshort si ky i Angela Martinit!

By

Janë një nga çiftet më të përfolura në showbiz, por Angela Martini dhe bashkëshorti i saj Dragos Savulescu, vazhdojnë të kenë një martesë të fortë.

Nuk ishte as festë, as përvjetor, as ditëlindje, kur bashkëshorti i saj i dedikoi disa fjalë të fuqishme në llogarinë e tij në Instagram.

“Duke qëndruar pas meje ajo ishte më e fortë se të gjithë me të cilët jam marrë gjithmonë! Ka diçka që pastori nuk predikon dhe mësuesi nuk mund të mësojë”, shkruan ai.

Postimet e tilla nuk janë të rralla nga Dragos për mbretëreshën e tij ilire, ashtu sic ai pëlqen ta thërrasë atë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm