Për këtë këngë u pendua Kida (VIDEO)

By

Kida ka treguar për cilën këngë të saj u pendua.

Në “Haje ose Thuaje” të emisionit NIN me Alaudin Hamitin muajin e kaluar, ajo e tregoi titullin e këngës për të cilën u pendua madje tregoj edhe arsyen.

Përveç kësaj, ajo ishte përballë pyetjes për simpatinë e saj të parë dhe cila i pëlqen më shumë Rina, Tayna apo Melinda.

Të gjitha i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm