Gati për rrugëtimin e tij në ‘BBVK’! Olti Curri zbarkon në Prishtinë

By

Numërimi prapa ka filluar për Big Brother VIP Kosova!

Të hënën, ndizen dritat e Big Brother Vip Kosova në Klan Kosova dhe Art Motion.

Gjithçka është gati për të nisur rrugëtimin spektakli i cili këtë vit vjen për herë të parë në vendin tonë.

Më gati se kurrë për rrugëtimin e tij më të ri është edhe opioninisti i këtij edicioni të parë të ‘BBVK’ Olti Curri, i cili tashmë ka zbarkuar në qytetin e Prishtinës për rrugëtimin e tij tre mujor në këtë spektakël.

View this post on Instagram

A post shared by Olti Curri🧿 (@olticurri)

Tik tak, tik tak! Le të nisë numërimi prapa! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm