Rasim Thaqi kujton mikun e ndjerë me një foto plot humor

By

Një fotografi e publikuar nga komediani i njohur shqiptar, Rasim Thaçi Cima, na ka kthyer shumë pas në kohë.

Në nëntor të vitit 2015 iu dha lamtumira e fundit legjendës së humorit Ibrahim Krajkova i njohur si Leci.

Të gjithë kujtojmë me nostalgji skeçet e Cimës dhe Lecit – shpeshherë duke u referuar batutave të tyre edhe në jetën e përditshme.

Image result for leci cima

Thaqi postoi një foto të vjetër bashkë me komedianin Krajkova që të gjithë e njohëm si Leci.

Në foton e postuar Thaqi shkruan: “Me të ndjerin Leci.” /Prive.al

View this post on Instagram

Me te ndjerin Lecin

A post shared by Cima – Faqja Zyrtare (@rasimthaqiofficial_) on

Artikuj të ngjashëm