Pas sukseseve të njëpasnjëshme, Butrinti i bën vetes dhuratë luksoze (FOTO)

By

Pas shumë sukseseve të njëpasnjëshme gjatë këtij viti, Butrint Imeri ia bëri vetes një dhuratë shumë luksoze.

Ai zbuloi përmes Instagramit se ka blerë një orë të markës Rolex, të cilës nuk ia zbuloi çmimin.

Ora duket e mbushur me gurë që të marrin sytë dhe duke u bazuar në këtë, kjo orë mund të kushtojë mijëra euro.

E gëzofsh Butrint!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm