Reperi shqiptar realizon bashkëpunimin e ëndrrave (FOTO)

By

Disa ditë më parë, Gashi dhe Sting filluan ta ndjekin njëri tjetrin në Instagram.

Kjo ngjalli dyshimet për një bashkëpunim direkt. Dhe ashtu ndodhi.

Brenda pak ditësh publikohet albumi i tij i ri me titull “1984” brenda të cilit do të jetë dueti i ëndrrave të tij.

Postimi i tij i fundit konfirmoi këngën e cila pritet të lansohet së shpejti.

“Shiko nënë ia dola”, shkroi ai poshtë fotografisë ku shihet titulli i një lajmi të publikuar në Forbes./Prive.al

View this post on Instagram

look MAMA I made it @forbes

A post shared by @ gashi on

Artikuj të ngjashëm