Për çka po kërkon falje Enca ?!

By

Ka shumë kohë që pritet si projekt. Kënga ‘Dreq’ nga Enca u tha se do publikohet në momentin kur këngëtarja mbërrin një milion ndjekës në rrjete sociale.

Rritja e shpejtë në Instagram duket se Encën e zuri në befasi dhe kjo është aryseja që projekti është vonuar.

Vonesa në publikim ka bërë që Enca të kërkoj falje në rrjete sociale por siç është shprehur, ajo asnjëherë nuk lançon projekte të saj pa qenë vetë e lumtur.

Në shkrimin ku shfaqet shumë e afërt me fansat, ajo ka treguar se punës në lidhje me këtë projekt i është qasur prej fiks gjysmë viti.

Frytet e këtij angazhimi të madh mund t’i shijojmë nesër kur kënga edhe do jetë e publikuar. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm