Bebe Rexha si lë anën Nicki Minaj në videoklipin e ri (VIDEO)

By

Ditë më parë, prive.al solli imazhe dhe detaje rreth bashkëpunimit mes shqiptarës Rexha dhe Niki Minaj.

Të shumëta ishin komentet pas publikimit të disa sekuencave nga videoklipi. Kjo për faktin që ky bashkëpunim e solli artistën me origjinë shqiptare në një dimension që nuk ishim mësuar ta shohim më heret.

Të qenurit përkrah një seks bombe si Nicki Minaj, si duket ka ndikuar që edhe Bebe Rexha të shfaq brenda kapaciteteve të saj anën sensuale./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm