Ronela premton këngën e verës dhe këto janë detajet

By

Kur Ronela paralajmëron se do të lansojë një këngë të re verës, të gjithë e dimë se është momenti që vetëm do të vallëzojmë.

Me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja nga Madridi njoftoi se do të lansojë këngën e verës.

Kënga e re me titull “Valle” që do të shoqërohet me videoklip publikohet me datë 20 korrik në ora 23:59. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)

Artikuj të ngjashëm