Bojken Lako, 25 vjet karrierë, feston me koncert (VIDEO)

By

Kantautori i njohur shqiptar Bojken Lako, mbush 25 vjet karrierë këtë vit dhe ai ka vendosur që këtë përvjetor ta festojë me një koncert, që do të zhvillohet në sallën e madhe të Akademisë së Arteve në Tiranë në datat 6 dhe 7 dhjetor.

Në këtë mënyrë, ai do të falenderojë fansat e bashkëpunëtorët gjatë këyre viteve që i kanë qëndruar besnik.

I ftuar në programin “Wake Up” në Top Channel, kantautori tregoi për karrierën e tij dhe planet e së ardhmes.

Artikuj të ngjashëm