Së shpejti vjen remix-i i një prej këngëve më të dashura të Alban Skënderaj

By

Në mars të vitit 2013, Alban Skenderaj, lansoi  këngën e tij “Vetëm ty”. Kënga erdhi pa videoklip por është një nga këngët më të preferuara të publikut.

Kënga numëron më shumë se 11 milionë klikime, dhe Alban dha një lajm të mirë për adhuruesit e këngës.

Me 21 maj, do të lansohet versioni remix i këngës i punuar nga Avaxus. Më poshtë mund të shihni postimin e tij të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm