Pasi konfirmoi fejesën me Eni Koçin, Genc Prelvukaj jep lajmin e ri (FOTO)

By

Pak ditë më parë, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi konfirmuar fejesën e tyre përmes disa fotografive të publikuara në rrjetet sociale.

Pas një kohe të gjatë në heshtje, duke mbajtur lidhjen shumë të fshehtë, çifti doli dhe njoftoi fansat se ata u fejuan në nëntor të vitit të kaluar.

Pas këtij lajmi, Genci dha edhe një tjetër.

Ai e ka gati një projekt të ri që quhet “Lule e bores”, këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram.

Ndërkohë, edhe Eni së shpejti sjellë këngën në bashkëpunim me Olsi Bylykun.

View this post on Instagram

"Lule e Bores" Coming Soon A jeni gati ?

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj) on

Artikuj të ngjashëm