A po e njihni vogëlushen në foto?

By

VIP-at shqiptarë shpesh hapin arkivat dhe fotot e vjetra i ndajnë me ndjekësit.

Kësaj radhe, modelja e njohur shumë simpatike ka vendosur të publikojë foto nga fëmijëria.

Bëhet fjalë për Adrola Dushin.

Modelja sot shumë e suksseshme në punë, nuk paska ndryshuar fare.

Ajo po duket njësoj veçse është rritur dhe skt është nënë e një djali.

Si ju duket juve?/Prive.al

View this post on Instagram

Childhood memories 🤗

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

Artikuj të ngjashëm