Dhe ende pa lindur, Gjira Kajtazi publikon imazhet e para të bebes

By

Ajo po pret të bëhet nënë për herë të parë dhe po pret një djalë.

Dhe ende pa lindur, këngëtarja kosovare Gjira Kajtazi, ka vendosur që t’i bëjë publike imazhet e të birit.

View this post on Instagram

M 💙

A post shared by Gjira (@gjirakajtazi) on

E sigurisht ato janë nga ultrazëri, një procedurë mjekësore që çdo nënë i nënshtrohet gjatë shtatzënisë.

Imazhet e para të të birit i cili ende s’ka ardhur në jetë, Gjira i ka bërë publike në profilin e saj në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm