Ledri Vula tregon pse nuk menaxhohet më nga Faton Shoshi (VIDEO)

By

Vitin e kaluar, mediat rozë u pushtuan me lajmin se Ledri nuk menaxhohet më nga Fatoni – personi i cili qëndroi me reperin për pesë vjet.

Por, Ledri sonte në NIN gjatë intervistës së tij me Alaudin Hamitin, e tregoi arsyen e ndarjes së tij nga Fatoni.

Përveç kësaj, artisti shumë i dashur për publikun shqiptar foli për të dashurën e tij Sarën dhe për planet në muzikë.

Ndiqeni videon e mëposhtme./Prive.al

NIN: Ledri Vula zbulon bashkepunimet me Majk dhe Dafina Zeqirin

NIN: Ledri Vula zbulon bashkepunimet me Majk dhe Dafina Zeqirin

Posted by Klan Kosova on Monday, June 22, 2020

Artikuj të ngjashëm