Reperi i famshëm bëhet baba

By

Reperi kosovar Milot Hasangjekaj, është bërë baba për herë të dytë, pasi gruaja e tij Marigona, solli në jetë një vajzë.

Miloti i Etnon, tashmë ishte baba i vogëlushit me emrin Jan dhe këtë epitet e mori për herë të dytë, pasi në mëngjesin e së enjtes atij i ka lindur edhe vajza.

Lumturinë për bekimin e radhës, Miloti e ka shprehur përmes rrjeteve sociale, ku shprehet se është një burrë i lumtur, pasi gruaja i lindi vajzën.

Vogëlushja në fotografi duket tejet e ëmbël dhe sigurisht, do t’ia shtojë gëzimin familjes Hasangjekaj. /Prive.al

Kush ka vajza boten ka ! #welcome to the #world #angel ❤️#princess #prouddad #proudhusband @marigonakh Faleminderit Zot! ??

A post shared by Milot Hasangjekaj (Etnon) (@milothasangjekaj) on

Artikuj të ngjashëm