Pas sëmundjes misterioze, rikthehet Kylie Jenner

By

Themeluesja e Kylie Cosmetics në dukje po ndjehet shumë më mirë pasiqë ishte raportuar në fillim të kësaj jave se ajo nuk ishte në gjendje të udhëtonte në Paris për shfaqjen e koleksionit të saj të ri me Olivier Rousteing të Balmain pasi u shtrua në spital.

Kylie Jenner bëhet për spital

Sot, ylli I Keeping Up With Kardashians ndau një video në Instagram një ku shfaqej trupi i saj tejet I tonifikuar.

https://akns-images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/2019829/rs_634x1024-190929142807-634-kylie-jenner-me-92919.jpg?fit=inside|900:auto&output-quality=90

Të shtunën në mbrëmje, ajo gjithashtu u dha 147 milion ndjekësve të saj në Instagram një vështrim të mirë në fizikun e saj duke ndarë edhe disa video të tjera në Instagram Story. Kylie, e veshur me një top tank dhe e djersitur duket se po kujdeset mirë per trupin e saj pas javës së kaluar.

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm