Detajet e para të dasmës së çiftit Bieber

By

Prive ditë më parë jua beri të ditur se Hailey dhe Justin Bieber ishin nisur drejt Kalifornisë së Jugut për festimet e dasmës së dytë, e çila do të zhvillohet në praninë e familjarëve dhe miqëve të ngushtë të çiftit.

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin fillojnë rrugëtimin e tyre drejt altarit

Pasi çifti i famshëm pati një çeremoni intime gjyqi rreth kësaj kohe vitin e kaluar ata nuk i rrezistuan dëshirës për të patur edhe një çeremoni tjetë më tradiçionale këtë vit.

Hailey Baldwin and Justin Bieber

 

E! News raportoi se festimet e çiftit filluan të dielën në mbrëmje. Hailey, Justin dhe familjarët e miqtë e tyre të ngushtë u mblodhën në MontagePalmetto Bluffs në Karolinën e Jugut për të ngrënë, pirë dhe për të festuar, të gjitha këto në emër të dashurisë së çiftit.

Të ftuarit e famshëm të çiftit përfshijnë: Joan Smalls, Kendall Jenner, Kenny Hamilton, Kyle Massey, Laura dhe Çarl Lentz, Karla Welçh, Justine Skye, dhe natyrisht, Sçooter Braun.

“Të ftuarit mbërritën me varkë në darkën e parë para çeremonisë së madhe. Kishte disa taksi uji që morën mysafirët rreth orës 18:30”, –  ka treguar një burim për E! News

Më tutje burimi u shpreh se :”Darka ishte në buzë të ujit dhe kishte shumë drita të varura dhe qirinj të ndezur. Të gjithë ishin ulur në tryeza të gjata dhe dekori ishte shumë elegant dhe i bardhë”.

Çifti Bieber mbërriti pasi shumica e miqve të tyre ishin ulur. Supermodelja dukej perfekte në një fustan të bardhë të shkurtër.

Justin Bieber and Hailey Baldwin’s wedding celebrations have kicked off in style with a rehearsal dinner at a lavish hotel in Bluffton, South Carolina

Shikoni momentin e arritjes së ciftit në darken para ceremonisë kryesore që pritet të mbahet nesër.

Prive do të ju njoftoj me kohë për çdo detaj të mëtutjeshme të dasmës se çiftit të famshëm botëror.

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm