Më në fund e lirë! Adelina Thaçi nis pushimet

By

Që nga momenti i kontraktimit të virusit, këngëtarja e njohur Adelina Thaci ka qenë tejet transparente me publikun.

Përveç se bëri publike se është pozitive me koronavirus, ajo edhe më tej përshkroi edhe eksperiencën e saj, gjithnjë duke apeluar që njerëzit të mbrohen.

Por këtë sfidë shëndetësore e më tepër emocionale, Adelina e ka kaluar.

Tani më në fund ajo mund të përqafojë vajzat e saj pa frikë se mund t’i sëmurë.

Ajo dhe familja e saj kanë nisur pushimet në Sarandë të Shqipërisë, ku këngëtarja thekson se është e lirë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm