Dua Lipa e mrekullueshme në lansimin e koleksionit të dytë të ‘Pepe Jeans’

By

Dua Lipa lansoi një koleksion tjetër me Pepe Jeans dhe mund të shihet duke modeluar rrobat. Si gjithmonë, krijuesja e hitit “Hotter Than Hell” duket e jashtëzakonshme.

Për postimin e saj të fundit në Instagram, Lipa ngarkoi foto të shumta nga fushata duke modeluar veshje të ndryshme.

Më poshtë mund të shihni disa nga veshjet e koleksionit të ri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm