Mimoza Mustafa kthehet në duet me Robert Berishën, publikohet kënga

By

Mimoza Mustafa kthehet në duet me Robert Berishën, publikohet kënga

Ka kohë prej kur këngëtarja Mimoza Mustafa është paraqitur me ndonjë projekt të ri në skenën muzikore shqiptare.

Mirëpo, për të gjithë fansat e Mimozës, ka lajme të mira!

Kjo verë do e riktheu këngëtaren e njohur me një projekt të ri muzikor i cili është në bashkëpunim.

Robert Berisha është artisti që e “solli” këngëtaren me projekt.

Krijimi muzikor i përbashkët është finalizuar tashmë me videoklip dhe titullohet ‘Krejt i boj’.

Kënga është publikuar sot, ku Mimoza në skenat e saj në plazh duket shumë bukur dhe elegante. /Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=z__cB5xLyto

 

 

 

Artikuj të ngjashëm