Kylie Jenner bëhet për spital

By

Kylie Jenner është bërë për spital.

Raportohet se miliarderja më e re është sëmurë dhe sipas burimeve ajo kishte ‘simptoma të ngjashme me gripin’.

Sëmundja e 22 vjeçare bëri që ajo të kontrollohej në një spital të zonës në Los Angeles. Simptomat ishin vjellje dhe marramendje.

Aktualisht, nëna e Kyliet, Kriss është në Paris për Javën e Modës ndërsa prindi i saj Caitlyn Jenner është pranë saj në spital.

Nuk dihet ende gjendja e saj.

Artikuj të ngjashëm