Rihanna tani është tattoo në fytyrën e këngëtarit të famshëm

By

Edhe pse tani ai ka një tatuazh masiv të Rihanna-s në fytyrën e tij, Aaron Carter ishte i tëri buzëqeshje kur u kap nga kamerat e paparacëve.

Ai së pari u bë i famshëm si një këngëtar pop dhe hip hop në fund të viteve 1990, duke u vendosur si yll në mesin e audiencës para adoleshencës dhe adoleshencës.

Këngëtari 31 vjeçar i I Want Candy, debutoi me tatton e tij të re në Instagram gjatë fundjavës, duke treguar tattoo=n e re – një version i Rihanna-s i frymëzuar nga Medusa, i tatuazhuar në njërën anë të fytyrës së tij.

Aaron Carter

Dizajni shtrihet nga maja e ballit, poshtë anës së faqes deri në nofullën e tij dhe duket se është Rihanna, me gjarpërinjtë që dalin nga koka e saj si një gorgon grek.

Rezulton se ai ishte frymëzuar nga një kopertinë që Rihanna bëri për GQ, ku ajo pozoi si Medusa në vitin 2013.

Image result for rihanna gq 2013

Burimi: Metro.co.uk

 

 

Artikuj të ngjashëm