Pas “Pse m’le”, ja me kë po sjellë këngë Lumi B (FOTO)

By

Lumi B nuk solli asnjë projekt të ri muzikor që nga projektit me titull “Pse m’le”  – ndryshe nga herët e kaluara.

Reperi tashmë ka finalizuar projektin e ri dhe kësaj radhe në bashkëpunim.

Lumi është bërë bashkë me Skerdin, dhe këtë lajm reperi e ka dhënë qysh në vitin e kaluar.

Të dy artistët kanë postuar fotografi nga i njëjti vend duke bërë me dije se xhirimet e klipit veç kanë përfunduar.

Lumi nuk dha detaje lidhur me publikimin e saj./Prive.al

View this post on Instagram

Ehemmm !!!!!

A post shared by Lumi B (@lumib) on

https://www.instagram.com/p/Bvd073xgcus/

Artikuj të ngjashëm