Besoni ose jo por Valdrin Sahiti flet me mesazhe me Cardi B (VIDEO)

By

Muaj më parë, Prive ju njoftoi se Cardi B kishte nisur ta ndiqte Valdrin Sahitin në Instagram.

Reperja me sa duket e ka parë dhe e ka pëlqyer shumë punën e dizajneri më të njohur shqiptar, ndaj edhe ka vendosur që ta ketë në listën e miqve në këtë rrjet social.

Mirëpo, a e keni menduar se këta të dy flasin edhe me mesazhe?

Po, është shumë e vërtetë. Kështu ka treguar vet Valdrini, derisa ishte i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”.

Në videon e mëposhtme keni mundësi të kuptoni se si Cardi B mori numrin e telefonit të Valdrinit dhe i shkroi më pas./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bve1UTnFhpg/

Artikuj të ngjashëm