Nënë e tre fëmijëve, por Arta Bajrami super seksi në klipin e ri (VIDEO)

By

Këngëtarja e famshme kosovare Arta Bajrami, pas një pauze nga muzika po vjen me një këngë të re.

Bajrami që ka kohë të gjatë që është pjesë e estradës, është nënë e tre fëmijëve e edhe pse lindi për të tretën herë pak kohë më parë, ajo po duket shumë bukur.

Ekstravagante në dukje, Bajrami ka paralajmëruar këngën e re dhe ka publikuar një Insert nga klipi i saj, ku po duket atraktive. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm