Getinjo këtë javë me ‘Shumë ngat’

By

Reperi më i ri që është i bashkangjitur studios On Records, lançon të premten bashkëpunimin e dytë nën logon e këtij labeli.

Kënga titullohet ‘Shumë ngat’ dhe vjen në duet me Fibin që nga një foto e publikuar u tha që është Dafina Zeqiri.

Fibi është një artiste e re që i shtohet skenës e përpos kësaj kënge, shumë shpejt Getinjo sjell bashkëpunimin e ri me Zelma Pecin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm