Tayna ka për t’ju thënë diçka atyre që e urrejnë (FOTO)

By

Rep-artistja Tayna, është kthyer në Kosovë, pas disa ditë pushimi në Tajlandë, bashkë me prindërit e saj.

Këngëtarja shkoi direkt pasi nxori këngën e re “Kce” e cila ka arritur miliona klikime në youtube.

Pas një kohe relaks, Tayna është rikthyer sërish në rrjete sociale, shumë aktive dhe zgjodhi opsionin pyetje/përgjigje, në mënyrë që t’ju tregoj fansave diçka të re.

Dikush e pyeti ‘çfarë ke për t’ju thënë atyre që urrejnë?”, dhe Tayna padyshim se u përgjigj.

“Nuk ekzistojnë hejterat. Ata jon veç njerëz tlëndum dhe pa vetëbesim”.

Më poshtë mund ta shihni të plotë shkrimin e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm