Të reja nga Sasa!

By

Prezantuesja Saranda Hoda – Sasa që me vullnetin e saj u shndërrua në ikonë të forcës dhe dëshirës për jetë duket se me ditët që kalojnë po i rikthehet normalitetit.

Pasi u grumbullua shuma e nevojshme e parave për intervenimet e rradhës duket se prezantuesja është gati për hapin e ri.

Ajo do ti rikthehet biznesit të saj në Gjakovë për mbjelljen e thonjëve nga dita e nesërme.

Lajmin e rikthimit në punë e ka bërë të ditur vetë Sasa përmes një postimi në rrjete sociale. Lajme të tilla dëgjofshin gjithmonë! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm