Pas ndarjes, Ana ka një pyetje ‘therrëse’ për Arsimin!

By

Nuk iu zgjati shumë.

Pas afro dy muajsh bashkë, Ana dhe Arsimi,  dy ish-konkurentët e “Përputhen” u ndanë vetëm rreth dy javë pasi Ana e përcolli Arsimin në aeroport.

Prive mësoi se çifti janë zënë në distancë, teksa Ana ishte në Tiranë e Arsimi në Zvicër.

Tashmë kur duket se nuk ka kthim prapa, Ana ka pasur një pyetje që duket e drejtpërdrejtë dhe ‘therrëse’ për Arsimin.

Në fotografitë e fundit të postuara, ajo është shprehur:

“Kur për mua të pyet bota, a të vjen keq që s’jam e jotja?”

Kujtojmë se Arsimi pas ndarjes publikisht e thumboi Anën duke e konsideruar si të ‘denjë për çmimin Oscars në aktrim’. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Diana Lleshi (@_callmebeba_)

Artikuj të ngjashëm