Ronela publikon klipin javën tjetër! (Video)

By

Këngëtarja Ronela Hajati është shumë entuziaste këto ditë pasiqë vitin do e përmbyll me klipin e saj të ri.

Bëhet fjalë për projektin ‘A do si kjo’ që tashmë është finalizuar dhe ka publikuar trailerin.

Klipi është realizuar nga Pro Video i cili bëri shumë zhurmë edhe në medie botërore akoma pa u lançuar.

‘A do si kjo’ do të jetë në YouTube, javën tjetër.

 

Artikuj të ngjashëm