Bëhen bashkë reja e Shyhretit dhe Meritës: Zbulohet dyshimi i MADH (FOTO)

By

Dy prej dasmave më të përfolura gjatë vitit 2016 padyshim ishin dasmat në familjen e Shyhrete Behlulit dhe Merita Spahiut.

Portalet u mbushën me lajme nga më të ndryshmet sa i përket këtyre eventeve e bashkë me to vërshuan edhe një numër i madh spekulimesh sa i përket nuseve të reja.

U përfolë shumë për një shtatëzëni të gruas së Albatritit e cila u pyet nga Prive edhe në dasmën e tyre rreth kësaj çështje por pa marrë ndonjë përgjigje konkrete.

E spekulimeve të shumta duket se i’u erdhi fundi pasi që një fotografi e ardhur në drejtim të Prive.al tregon të vërtetën sa i përket ksaj çështje.

Barku i fryrë i nuses së Albatritit duke qartë e së shpejti njëri prej këngëtarëve më të dashur pritet të bëhet baba për herë të parë. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm