PAS FEJESËS, SINAN HOXHA SJELL DY KËNGË!

By

Pas pushimeve me të fejuarën e tij, Sinan Hoxha i është kthyer punës edhe atë me shumë intensivitet.

Sinani ka përfunduar dy këngë në studion e Alfred Sulës që ka krijuar prodhimet e fundit muzikore të Hoxhës.

Sula ka bërë muzikën dhe tekstin e të dyja këngëve të cilat do të shoqërohen me videoklip./Prive.al

Artikuj të ngjashëm