Pas duetit me vëllanë, Mozzik vjen i vetëm dhe zbulon një detaj (FOTO)

By

Pas bashkëpunimit të suksesshëm me vëllanë e tij Getinjon, Mozzik e ka gati këngën e re dhe kësaj radhe vetëm.

Reperi njoftoi përmes Instagramit se së shpejti vjen një këngë e re e cila titullohet ‘Ghetto’.

Madje Mozzik zbuloi edhe datën e publikimit. 30 nëntori është rezervuar për të lëshuar këngën e re për të cilën reperi javë më parë lajmëroi.

Nëse nuk e dini, Mozzik pritet të bëhet baba shumë shpejtë pasi e dashura e tij Loredana është shtatzënë me fëmijën e parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm