Pas 24 vitesh, i jep fund martesës ylli i njohur (FOTO)

By

Aktorja Thandiwe Newton është ndarë nga bashkëshorti i saj pas 24 vitesh dhe i është kërkuar të kërkojë këshillim.

Ylli, la rolin e saj në filmin e tretë ‘Magic Mike’ dhe besohet se po lufton mes ndarjes nga Ol Parker me të cilin ka tre fëmijë.

Ajo fluturoi nga Londra në SHBA javën e kaluar dhe ekipi i saj shpreson të marrë mbështetjen e saj mes frikës se ajo është në “një vend të keq”.

Thandiwe “e stresuar” thuhet gjithashtu se ka shkarkuar agjentin e saj në Mbretërinë e Bashkuar pas tre dekadash.

Javën e kaluar The Sun tregoi se si ajo ishte përfshirë në një sherr në xhirimet e Magic Mike’s Last Dance me aktorin Channing Tatum.

Ajo u zëvendësua në rolin e paspecifikuar nga 55-vjeçarja Salma Hayek.

 

Artikuj të ngjashëm