Hiti i verës 2019? Dëgjojeni këngën e re të Getit dhe Majk

By

Kjo verë nuk do të kalojë pa një projekt të përbashkët mes Majkit dhe Getit.

Dyshja e cila njihen për këngë të shndërruara në hite të padiskutueshme do të sjellin këngën e re të titulluar ‘Malena’.

Kjo këngë tashmë është përfunduar dhe siç është bërë e rëndomtë për shumë prej këngëve të reja, ka rrjedhur në rrjet përpara publikimit zyrtar.

Me ritme latine, kjo këngë premton që do të jetë hit i kësaj vere.

Ndiqeni të plotë duke klikuar KËTU.

Artikuj të ngjashëm