Data 2/2/22, Art Abazi kurorëzon dashurinë!

By

Këngëtari shumë i dashur i ka propozuar të dashurës së tij martesë dhe ajo tha “Po”.

Kurorëzimi i dashurisë së tyre u bë me datë 2.2.2022 e cila është shumë e veçantë.

Ata të dy kaluan këtë ditë të papërsëritshme në Venecia të Italisë.

Lajmin e mirë e dha vetë artisti duke ndarë disa pamje nga momentet e tyre të bukura.

“2/2/22, dashuria jonë triumfoi 💍”, shkroi ai. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Art Abazi (@art_abazi)

Artikuj të ngjashëm