Paris Hilton është shtatzënë? Reagon motra e saj

By

Raportimi i “PAGE Six” se Paris Hilton është shtatzënë me fëmijën e parë, katër muajsh pas fejesës me Carter Reuam, nuk është i vërtetë! Këtë e konfirmoi motra e saj, Nicky Hilton.

“Nuk është e vërteë”, tha Nicki pasi lexoi artikullin ku pretendohej për shtatzëninë e Paris. “E kanë gabim”, shton ajo.

Paris ka folur hapur në lidhje me planet e saj për të krijuar një familje, duke zbuluar në janar se ajo ishte duke kryer IVF dhe shpresonte të kishte binjakë. Intervista erdhi një muaj para se ajo të fejohej me Reum. /prive.al

Artikuj të ngjashëm