Pse Gjyste Vulaj nuk doli në intervista për shumë vjet? (VIDEO)

By

Gjyste Vulaj është rikthyer në një intervistë dhënë për Prive.

Këngëtarja shqiptar e cila jeton në Amerikë, ka treguar arsyen e mos daljes në intervista për shumë vjet me radhë.

Përveç kësaj, ajo tregoi si po e kalon kohën e saj në karantinë me burrin dhe fëmijët dhe çfarë plane ka për të ardhmen.

Më poshtë intervista e saj e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm