Sa këngëtare ka pasur në shtrat Young Zerka? (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të emisionit Prive, këtë të shtunë iu ka përgjigjur Young Zerka.

Kujt i frikësohet, a i ka rënë pishman për ndonjë bashkëpunim, a ka qenë ndonjëherë në depresion dhe sa këngëtare ka pasur në shtrat?

Këto por jo vetëm, i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm