Zanfina, një tjetër gjest për të kujtuar nënën (FOTO)

By

Mbarë opinioni në Kosovë dhe jo vetëm u shokua me largimin e beftë nga jeta të zonjës Mona Ismaili që boshllëkun më të madh e la tek vajza e saj, Zanfina.

Kjo e fundit që prej datës së kobshme është distancuar krejtësisht nga çdo zhvillim në karrierë duke u shfaqur në botën virtuale vetëm kur ka kujtuar të shtrenjtën nënë.

Në të njejtën linjë ka qenë edhe postimi i sotëm në Snapchat ku ka zbuluar zingjirin që e ka marrë dhuratë nga një mik/eshë e afërt.

Nënë në gjuhën angleze ishte fjala e gravuar që tash e tutje do ta mbajë pranë zemrës këngëtarja e njohur. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm