Para përfundimit të këtij viti, Greta Koçi ka edhe një befasi… (VIDEO)

By

2018-ta nuk mbaron me kaq.

Këngëtarja Greta Koçi ka edhe një projekt të ri pothuajse gati për ta publikuar këto ditë.

Ajo hyri në Instagram për të postuar një video me anë të cilës tregoi se kënga është gati dhe klipi po xhirohet.

Greta nuk dha detaje shumë mirë zbuloi se ky vit përmbyllet me edhe një këngë nga ajo./Prive.al

View this post on Instagram

#comingsoon #newsong #newvideo 🔜🙌🏻

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on

Artikuj të ngjashëm