Sonte në NIN: Skerdi rrëfen shumë gjëra rreth jetës dhe karrierës (VIDEO)

By

Këngëtari me prejardhje nga Shqipëria por me vendbanim në Prishtinë, Skerdi Ago, sonte rrëfen shumë gjëra në emisionin NIN në Klan Kosova me Alaudin Hamitin.

Artisti flet për karrierën por edhe për jetën personale.

Sonte duke filluar nga ora 22:00, Skerdi tregon rrugëtimin e tij si artist në skenën muzikore dhe zbulon disa gjëra të cilat nuk i keni ditur më parë.

Ai flet edhe për projektin i cili u bë mega-hit ‘Si Bugatti’ në bashkëpunim me Gjikon – bashkëpunëtorin e tij më të madh.

Për t’i kuptuar të gjitha këto, ndiqeni sonte emisionin NIN në Klan Kosova./Prive.al

Artikuj të ngjashëm