Nëna e cilit këngëtar ka sot ditëlindjen?!

By

E gjithë familja janë artistë. Seveni është më i riu nga ta që ka filluar karrierën muzikore për tregun shqiptar.

Ai është duke ndjekur hapat e prindërve, Sunaj Saraçi dhe Vera Oruqaj.

Kjo e fundit sot feston ditëlindjen dhe djali i saj, Seveni ka zgjedhur llogarinë e tij në instagram për të bërë një urim publik.

Ai ka nxjerr një fotografi nga arkiva e këngëtares në skenë e në të ka shkruar: “Urime mbretëresha ime. Të dua nënë”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm