Këngëtarja e famshme shqiptare i thotë Ministrit Cakajt: Je shumë zotni (FOTO)

By

Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj, është lavdëruar nga një bashkëvendase e tij kosovare.

Në rrjetin social, Instagram, këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur me emrin artistik si Fifi, e ka postuar një fotografi së bashku më të dhe tek përshkrimi i imazhit ka lënë fjalët:  “Sir minister @gentcakaj je shume Zotni 🌹”.

Të dy këta janë emra të njohur dhe të vlerësuar në shtetin shqiptar falë punës së tyre në fushën e muzikës dhe politikës.

Imazhi mori goxha pëlqime dhe komente pozitive.

Ndryshe, Fifi në fund të këtij viti sjell një duet me Remzie Osmanin./Prive.al

View this post on Instagram

Sir minister @gentcakaj je shume Zotni 🌹☺️

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

Artikuj të ngjashëm