Kjo është kënga më e re e Remzie Osmanit (VIDEO)

By

Remzie Osmani ka publikuar një këngë të re.

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore lëshoi në youtube “Dasma e djalit” të cilën e ka realizuar për festat e fundvitit.

Kujtojmë që Remzia ka qenë shumë aktive këtë vit me këngë dhe ka pasur koncerte kudo duke përfshirë dasma të shumta dhe evente të ndryshme familjare./Prive.al

Artikuj të ngjashëm