Buta pajiset me leje për armëmbajtje (FOTO)

By

Ai ka pamjen e një gangsteri filmash dhe gjithnjë i këndon parasë dhe fuqisë.

Reperi i njohur me nofkën Buta, tani ka edhe një leje për armëmbajtje të lëshuar nga Ministria e Punëve të Brendshme e Kosovës.

Buta ka publikuar në profilin e tij një fotografi, ku e tregon certifikatën e cila është edhe tregues se ai është i aftë të përdor një armë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm