Pak orë larg nga “M’ke thy” i Donjetës

By

“Rrena” është kënga e fundit që solli Donjeta Morina, mirëpo duket se me kaq nuk do të ndalet.

Artistja ka nisur promovimin e një tjetër prurje muzikore që mban titullin “M’ke thy”.

Produksioni i saj i është besuar Binit që edhe menaxhon Donjetën.

Klipi ka përfunduar dhe do të lansohet sot në ora 17:00./Prive.al

Artikuj të ngjashëm