Urimin më të bukur për ditëlindje, Big Basta e merr nga Vesa Luma

By

Tani ditëlindjen po feston Big Basta, dhe Vesa po ia kthen me të njëjtën monedhë – më një urim të bukur për këtë ditë të veçantë.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo postoi një foto të dyshes, ku shkruan:

“Ne nje dite si kjo, lindi nje djal me yll ne balle ,qe u rrit me kembe ne toke ,por me mendje vizionare dhe i sigurte per te ardhmen e tij e te familjes se vogel po me bote shume te madhe qe tashme e kemi kriju bashke! Une e Liani jemi shume me fat qe te kemi! Te duam shume! Na u befsh 100 pak a shume.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm