Festë në familjen Vjollca (FOTO)

By

Sonte ka festë në familjen Vjollca.

Nëna e Luanës dhe Marinës feston ditëlindjen.

Ato kanë zgjedhur ta kalojnë natën bashkë duke zgjedhur një restorant në Tiranë për një darkë festive.

’Për ditëlindjen e Mbretëreshës ton Mama’, ka shkruar Luana poshtë fotografisë së postuar në Instagram.

Shumë urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm